KWA trädgårdsstolar och bord

KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord
KWA trädgårdsstolar och bord

Klubbat för:

6 200 SEK

2 500 SEK

KWA, trädgårdsstolar, bord, 7 dlr, sent 1900-tal, oljade träribbor med mörklackad metall stomme, bredd 65 cm, bordets diam 100, höjd 70 cm, stapelbara

Slitage i form av skador på ribborna samt till viss del bortfall av lack

793608

2020-07-20