Edition Ete Gianni Versace Solglasögon
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, sköldpaddsimiterande båge och skalm, tonade glas, sklam med klassisk Versace dekor i form av förgylld Medusa maskaron, modell MOD 460 COL 900 TO, mjukt etui original medföljer
Förgyllda detaljer med slitage.
793615
2020-07-26