Edition Ete Gianni Versace Solglasögon

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, sköldpaddsimiterande båge och skalm, tonade glas, sklam med klassisk Versace dekor i form av förgylld Medusa maskaron, modell MOD 460 COL 900 TO, mjukt etui original medföljer

Förgyllda detaljer med slitage.

793615

2020-07-26