Väska med utensilier England 1800-/1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄSKA MED RESEUTENSILIER, England, 1800-/1900-tal, väska med tillhörande reseutensilier av glas och nysilver, väskan av svart läder med präglat monogram CW, väskans höjd ca 35, 50x19 cm

Smärre slitage

793640

2020-07-14