Skåp 1700-tal barock

Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, barock, fanérat i alm, beslag i mässing, höjd ca 224, 141x57 cm

Fanérlagningar, ytskador, torrsprickor, invändigt bemålat, löst lås medföljer, nyckel till underdel medföljer

793646

2020-07-18