Skåp 1700-tal barock
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, fanérat i alm, beslag i mässing, höjd ca 224, 141x57 cm
Fanérlagningar, ytskador, torrsprickor, invändigt bemålat, löst lås medföljer, nyckel till underdel medföljer
793646
2020-07-18