Samovar Ryssland

Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, 1900-talets början, Ryssland, mässing, med tillhörande bricka, samovaren märkt med tillverkar- och utställningsstämplar, höjd ca 45 cm

Bucklor, skevheter

793650

2020-07-18