Fritz Kallenberg glasservis Pompadour
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRITZ KALLENBERG, glasservis, "Pompadour", för Boda, 1900-tal, ca 86 delar, bestående av: 12+12+9 vinglas, 7 selterglas, 11 wiskyglas, 12 cognacskupor, 23 snapsglas (varierande storlekar)
Naggade delar medföljer
793666
2020-07-14