Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILHELM BORMANN (1885-1938): Skulptur, stående kvinnofigur, brons, signerad Bormann, ståendes på stensockel, höjd ca 45 cm
Sockel med nagg
793689
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här