Utdragssoffa

Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, tidigt 1900-tal, bemålad, sitthöjd ca 41 samt 199x68 cm

Bruks och åldersrelater slitage

793693

2020-07-20