Golvlampa
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, Svenskt Tenn, 1950-tal, golvlampa, höj och sänkbar, lampan ställbar i vinkel, bemålat järn samt mässing, senare originalskärm, maxhöjd ca 137 cm
Ställvis färgbortfall, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
793708
2020-07-16