Ants Murakin, olja på panå

Ants Murakin, olja på panå
Ants Murakin, olja på panå
Ants Murakin, olja på panå
Ants Murakin, olja på panå
Ants Murakin, olja på panå
Ants Murakin, olja på panå

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTS MURAKIN, (Estland, 1892-1975), "Visby från havet", olja på panå, signerad, ca 44x56 cm

793709

2020-07-16