Brick Arvika konstsmide

Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide
Brick Arvika konstsmide

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

BRICKA, mässing, 1900-talets andra hälft, märkta Arvika konstsmide, diameter ca 32 cm

Bruksslitage, fläckar

793710

2020-07-16