Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHIFFONJÈ. 1800-talets slut, skrivdel med 5 lådor, nedre del med 3 lådor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 120 samt 83x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
793715
2020-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här