Bordslampa porslin

Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GOLVURNA, 1800-talets andra hälft, porslin, Kina, polykrom dekor, omarbetad till bordslampa, höjd exklusive armatur ca 61 cm

Skador, lagningar

793729

2020-07-14