Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GOLVURNA, 1800-talets andra hälft, porslin, Kina, polykrom dekor, omarbetad till bordslampa, höjd exklusive armatur ca 61 cm
Skador, lagningar
793729
2020-07-14