Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-tal, sannolikt Frankrike, patinerad och förgylld metall samt bemålat porslin, höjd ca 54, 33x16 cm

Nyckel finns

Visare saknas, visst slitage

793743

2020-07-14