Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1800-tal, Balkan/Osmanska riket, förgylld mässing, riklig dekor i form av blommor och växtlighet, längd ca 40 cm
Avskavd försilvring, korrosion
793752
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här