Flintlåspistoler 1800-tal

Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal
Flintlåspistoler 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1800-tal, Balkan/Osmanska riket, förgylld mässing, riklig dekor i form av blommor och växtlighet, längd ca 40 cm

Avskavd försilvring, korrosion

793752

2020-07-14