Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med familj, olja på duk, signerad och daterad A Gabrielsson 1872 , ca 16x22 cm
Smärre skador, krackelerad
793753
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här