Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

100 EUR

NAKTERHUS med vätskekompass, 1900-tal, mässing, höjd 23

Slitage.

793772

2020-08-10