Alfred Reinhardt oljemålning

Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning
Alfred Reinhardt oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALFRED REINHARDT (1900-tal): Stillben, signerad Alfred Reinhardt, olja på pannå, 68x105 cm

793775

2020-07-18