Breitling SuperOcean herrarmbandsur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

9 000 SEK

BREITLING, armbandsur, SuperOcean, stål, ca 1999, automatisk, mineralglas, datum, vridring, refnr. A17040, serienr. 19457, originalarmband i stål, i originalbox, diameter 41,5 mm

I

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor, bruksslitage

793788

2020-07-16