Klubbat för:
1 400 SEK
2 500 SEK
YVONNE LARSSON, född 1958, "Om en pojke", olja på duk, signerad och daterad a tergo, ca 118x77 cm
Smärre färgbortfall. Något bucklig duk.
793796
2020-07-19