Byrå
2020-07-16
793798
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, översta lådan med skrivdel, utfällbar kant, dekorativa handtag och nyckelplåtari mässing, fanér i mahogny, höjd ca 90 samt 87x52 cm
Ett lås signerad några utbytta, utbytta handtag, omfattande slitage i form av stötmärken, repor, bakstycket sitter löst i ett hörn samt förstärkt under, fanérskador, nyckel saknas