Nicolaes Berchem hans efterföljare oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

NICOLAES BERCHEM, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 72,5x99,5 cm

Dubblerad, lagningar, retuscher

793804

2020-07-16