Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
NICOLAES BERCHEM, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 72,5x99,5 cm
Dubblerad, lagningar, retuscher
793804
2020-07-16