Box trä Kina

Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina
Box trä Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOX, trä, Kina, 1900-talets början, hexagonal form, dekor av kartuscher, höjd ca 37 cm

Sprickor, slitage, ursprungligen förvaringsbox för (troligen) Buddha

793811

2020-07-18