Erik Chambert dagbädd

Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd
Erik Chambert dagbädd

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ERIK CHAMBERT, dagbädd, 1930-tal, Chamberts möbelfabrik, Norrköping, fanérad i alm, originalklädsel, längd 205, totalhöjd 74, bredd 70 cm

Slitage

793812

2020-07-15