Leif Johansson oljemålning

Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 130x115 cm

793827

2020-07-15