Sekretär
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR med jalusi och lådor, 1950-tal, teak, skyltmärkt NK, höjd 105, 110x50 cm, nyckel finns
Fanérbit borta samt resning på en kortsida, 1 knopp fattas, bruks och åldersrelaterat slitage
793851
2020-07-16