Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR med jalusi och lådor, 1950-tal, teak, skyltmärkt NK, höjd 105, 110x50 cm, nyckel finns

Fanérbit borta samt resning på en kortsida, 1 knopp fattas, bruks och åldersrelaterat slitage

793851

2020-07-16