Edition Ete Cartier Must Vendôme Tank Vermeil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARTIER, Must Vendôme Tank Vermeil, armbandsur, quartzverk, förgyllt sterlingsilver 20 micron, safirglas, krona med sockertoppsslipad safir, präglad läderrem och sölja i original, ref nr. 11441617, diam 30 mm, ficka med foldrar samt box med inredning original medföljer
Rem med bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
793858
2020-07-26