Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ALEXIUS HUBER, "Geometrisk Komposition", aluminium, signerad och numrerad 211/280, monterad på platta, ca 10x10 cm
Något mindre bruksspår.
793920
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här