Edition Ete Alexius Huber Geometrisk komposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALEXIUS HUBER, "Geometrisk Komposition", aluminium, signerad och numrerad 211/280, monterad på platta, ca 10x10 cm

Något mindre bruksspår.

793920

2020-07-26