Bo Hultén litografi

Bo Hultén litografi
Bo Hultén litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BO HULTÉN (f 1945) Pojkporträtt, litografi, signerad och daterad 77 samt numrerad 12/360, ca 34x26 cm

Fläckar på bladet

793929

2020-07-16