Oljemålning 1600-tal

Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal
Oljemålning 1600-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-tal, interiörscen, oljemålning, uppfordrad duk, tillsynes osignerad, ca 39x48 cm

Omfattande krackelyr, smärre retoucher och färgbortfall

793954

2020-07-14