Soffa chesterfield

Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield
Soffa chesterfield

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, chesterfieldtyp, mörkt läder, sitthöjd ca 40, längd 210 cm

Slitage

793956

2020-07-16