Fåtöljer chesterfield

Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield
Fåtöljer chesterfield

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, chesterfieldtyp, ljust läder, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, repor, sprickor

793958

2020-07-16