Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, 12 ljusarmar, förgyllt trä, ljusarmar i metall, höjd ca 70, diameter 93 cm
Smärre färgbortfall
793973
2020-07-16