Klocka

Klocka
Klocka
Klocka
Klocka
Klocka
Klocka

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLOCKA, för utomhusbruk, metall och plexiglas, arabiska siffror, dubbelsidig, diameter ca 72

Proveniens
Sabbatsberg geriatiska ingången, Vasa Parken

Funktion ej testad, slitage

793993

2020-07-14