Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLOCKA, för utomhusbruk, metall och plexiglas, arabiska siffror, dubbelsidig, diameter ca 72
Proveniens
Sabbatsberg geriatiska ingången, Vasa Parken
Funktion ej testad, slitage
793993
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här