Ångmaskin med tillbehör
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅNGMASKIN MED TILLBEHÖR, olika fabrikat, 1900-talets andra hälft, bestående av omarbetad ångmaskin, 6 olika tillbehör, bl,a 2 st pelarborrmaskiner, slipsten, mm, delvis monterade på bottenplattor, dessutom medföljer en stånghammarmodell, ångmaskinens höjd ca 32 cm
Diverse skador, funktioner ej testade
793995
2020-07-14