Ångmaskin med tillbehör

Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör
Ångmaskin med tillbehör

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅNGMASKIN MED TILLBEHÖR, olika fabrikat, 1900-talets andra hälft, bestående av omarbetad ångmaskin, 6 olika tillbehör, bl,a 2 st pelarborrmaskiner, slipsten, mm, delvis monterade på bottenplattor, dessutom medföljer en stånghammarmodell, ångmaskinens höjd ca 32 cm

Diverse skador, funktioner ej testade

793995

2020-07-14