Fleischmann ångmaskin
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLEISCHMANN ÅNGMASKIN, omkring 1900-talets mitt, liggande panna med säkerhetsventil, vissla, vattenståndsrör, friliggande dubbelverkande cylinder, bottenplattan ca 42x37 cm
Omarbetad, delar saknas, skador
793997
2020-07-14