Väggur 1800-tal

Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal
Väggur 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, sk Schwarzwaldur, emaljerad urtavla, figurer av bemålat mässing, monterad i trälåda, ca 37x32x16 cm

ej komplett, slitage

793998

2020-07-25