Erik Höglund 8 delar glasföremål

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ERIK HÖGLUND, 8 dlr, glasföremål, bl.a. skålar, flaska, skål på fot samt glashänge med fisk, delvis signerad samt numrerad, diameter ca 7-20, höjder ca 2,5-8 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre bruksslitage, smärre repor, märken

794006

2020-07-17