Gunnel Sahlin Frutteria Kosta Boda
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNEL SAHLIN, skål med frukter, 6 dlr, Kosta Boda, "Frutteria", skulpturer, 5 st, färgad glasmassa, i form av frukter, delvis signerade och etikettmärkta, höjd ca 12-15 cm, en skål i klar glasmassa, oval form, höjd ca 9, längd ca 37 cm
Smärre slitage
794019
2020-07-18