Fat, Jan Wiberg, Steninge slott

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN WIBERG, fat, Steninge Slott, i klar glasmassa med målad deokor, signerad, diameter ca 35 cm

Obetydligt slitage

794033

2020-07-18