Sidobord med marmorskiva

Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva
Sidobord med marmorskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, skiva i marmor, underrede av förgyllt trä, rikligt skuren dekor i form av bl.a. festonger, höjd ca 74 cm

Rotting med skada, lagningar

794035

2020-07-16