Yvaral färgseriegrafi

Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi
Yvaral färgseriegrafi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN-PIERRE VASARELY (Ungern/Frankrike,1934-2002): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Yvaral 86/200, bladmått ca 74x74 cm

Ej examinerad ur ram

794040

2020-07-15