Gallerskålar

Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar
Gallerskålar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALLERSKÅLAR 1 par, fajans, omkr 1900-talets mitt, längd ca 35 cm

krackeleringar, smärre glasyravslag/slitage

794041

2020-07-25