Max Walter Svanberg litografi silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter 1971, 10/10, färglitografi med silver, 36,5x43,5 cm

Ej examinerad ur ram

794043

2020-07-15