Ulla Wachtmeister oljemålning

Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning
Ulla Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): komposition av frukt och blommor, a tergo betitlad "Celebratina", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 47x47 cm

Zustandsbeschreibung

794046

2020-07-15