Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ULLA WACHTMEISTER (1926-2013): komposition av frukt och blommor, a tergo betitlad "Celebratina", signerad Wachtmeister, olja på duk, ca 47x47 cm
Zustandsbeschreibung
794046
2020-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner