Konsol 1700-tal

Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal
Konsol 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOL, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, delvis bemålad, höjd 37, 26x17 cm

Skador och slitage

794051

2020-07-15