Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOL, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, delvis bemålad, höjd 37, 26x17 cm
Skador och slitage
794051
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här