LENNART PILOTTI

LENNART PILOTTI
LENNART PILOTTI
LENNART PILOTTI
LENNART PILOTTI
LENNART PILOTTI
LENNART PILOTTI

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART PILOTTI(1912-1981):Stockholms ström mot Åseberget och fåfängan, olja på duk, signerad Leonardo Pilotti, daterad -45, ca

794070

2020-07-18