Bertram Schmiterlöw etsningar
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002): Vy mot mariabergen, etsning signerad Schmiterlöw i trycket samt med blyerts samt med edikation, numrerad 37/200, daterad -44, medföljer gåvobrev från kontnären a tergo uppklistrat, mått ca 32x23 cm
Ej examinerad ur ram
794071
2020-07-18